Під час інтерв'ю колишній народний депутат Микола Томенко застосував кілька метафор для опису ситуації, яка склалася в українській політичній еліті. Він упевнений, що політики "ведуть себе не по-християнськи", також назвав модель формування передвиборних списків "масонською штукою".

"Це принцип такий: у нас і Порошенко, і інші політики, позиціонують себе як активні православні люди, і Порошенко навіть отримував якийсь релігійний статус в Московському патріархаті свого часу. Але вони сповідують антихристиянську тезу, яку диктатори сповідували: хто не з нами, той проти нас. тобто як тільки ви задекларуєте позицію, що ви не підтримуєте генеральну лінію навіть не партії, тому що в партії ніхто не питає, а саме лідера, то ви потрапляєте спочатку під серйозну критику, а потім під виключення з партії" , - говорить Томенко в інтерв'ю newsradio.

Екс-нардеп зазначає, що закон "про партійну диктатуру" написали не для діючих депутатів, а для потенційних, які пройдуть в Раду за передвиборними списками. Він уточнив, що в даний момент немає чітких механізмів формування такого списку.

"Формування партійних списків - це така унікальна, як я кажу, масонська штука. Мало хто знає про це, є кілька уповноважених людей, хто гроші перераховує, хто домовляється. Ось, наприклад, Ігор Коломойський вже знову тимчасовий друг президента, а півроку тому був системним опонентом в силу різних обставин", - говорить Томенко.

Читайте також: Влада не поспішає повернути в країну накрадене Януковичем

Популярні новини зараз
Не купуйте овочі: українців попередили про небезпеку на ринках та супермаркетах "Буде не страшно...": астролог визначив, чого чекати українцям до середини 2024 року В Україні пенсіонери отримають "подвійні", та навіть "потрійні" пенсії: у ПФУ озвучили вимоги 60-й День народження - не привід радіти: в Україні пенсіонерам повідомили погану новину
Показати ще

Микола Томенко: біографія, досьє та громадська діяльність політика

Нагадаємо, що Миколу Томенка виключили з фракції "Блок Петра Порошенка" разом з Єгором Фірсовим. Після цього перший зайнявся активною громадською діяльністю, а другий вирішив створити свою партію.