У Грузії влаштували символічні похорони національної валюти ларі.

Кілька грузинських неурядових організацій влаштували в Тбілісі символічні похорони знеціненої національної валюти. Акція під назвою "оплакувати ларі" пройшла біля будинку колишнього прем'єр-міністра Бідзіна Іванішвілі, - повідомляє "Інтерфакс".

"Після 20-річного життя і 2-річної важкої хвороби ларі помер. Ми прийшли сюди, щоб сказати екс-прем'єру, що він обманює народ", - розповів голова організації "Апріорі" Бесо Шенгелія.

Читайте також: Іло Глонті: "Перемогти корупцію в сотню разів простіше, ніж про це говорити"

Учасники принесли з собою труну, заповнену паперами у вигляді банкнот національної валюти із зображенням Іванішвілі. В ході похоронної процесії учасники оплакували ларі, звинувачуючи в "смерті" валюти діючу владу.

Популярні новини зараз

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

В Україні змінюють правила видачі соцдопомоги пенсіонерам: хто має право на пільги

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

"Ця влада своєю бездіяльністю і некомпетентністю привела економічну ситуацію в країні до катастрофи", - прокоментував дійство журналістам член організації "Новий рух" Гіршел Берта.

З листопада 2014 офіційний курс ларі впав по відношенню до долара США на 26,8 відсотка і на 29 березня встановлений Національним банком Грузії на рівні 2,2242 ларі за один долар.

27 березня міністр фінансів Грузії Нодар Хадурі назвав те, що відбувається - "незначним мікрошоком". Він підкреслив, що політичні опоненти Грузії намагаються позбавити грузинський народ надії на завтрашній день.