Поліція канадського міста Едмонтон затримала двох фотографів, які за кілька днів розбили шибки 70 місцевих автобусних зупинок. Вони знімали ці об'єкти для своєї фотокниги.

Про це повідомляє PetaPixel.

За інформацією правоохоронців, 55-річний італієць Леонардо Аутера і його колега 38-річна Синтія Замбрано обстрілювали скляні споруди за допомогою рогатки. В цілому нанесений ними збиток місцева влада оцінює в $30 000.

Читайте також: Англійця заарештували за оголені фото

Як повідомляється, про те, що фотографи знаходяться в місті і знімають персональний проект, було відомо ще в листопаді 2015 року: тоді місцеве видання Edmonton Examiner писало, що італійці працюють над фотокнигою про пасажирів, які очікують автобуси. За кілька місяців їм вдалося зробити близько сотні портретів жителів Едмонтона.

Популярні новини зараз
Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому
Показати ще

Нещодавно в канадській столиці випало 46 см снігу. Тим самим, був побитий попередній рекорд, який датований 2 березня 1947 року, коли тут випало 40,6 см снігу.

Після снігопад в Оттаві ще тривав. За прогнозом синоптиків, у місті випало більше 50 см снігу, тоді як раніше метеорологи прогнозували не більше 20-40 см.

Важкі метеоумови істотно ускладнили життя жителям столиці Канади. За даними поліції, з 5 ранку і до 5 вечора в Оттаві відзначено 120 дорожньо-транспортних пригод.