У рамках приватизації Україна виставила на продаж зарубіжним інвесторам підприємства, які фактично існують тільки на папері. По факту, на їх місцях лише металобрухт та заросша травою, занедбана земля.

В пояснювальній записці до законопроекту, повідомляється, що з 391 об'єкта 116 повністю нефункціональні.

"Наприклад, багато спиртових заводів вже перетворилися на купи металобрухту і відновленню не підлягають. Можна тільки продати якісь залишки обладнання або землю, яка у них залишилася і заробити на цьому гроші, адже на їх адміністрування і утримання держава витрачає набагато більше грошей, ніж отримує економічний ефект", - пояснює керівник секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський виданню "Сьогодні".

У списку на приватизацію також значаться підприємства, які складають цілі галузі економіки. Це морські порти, елеватори, спиртові, кінні та виноробні заводи, хлібобулочні комбінати, радгоспи.

Читайте також: Одеські бізнес-клани використали Гройсмана в своїх цілях

Популярні новини зараз
В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись Українці зможуть отримати грошову компенсацію: кому слід звернутися до відділення "Ощадбанку" Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити
Показати ще

Зазначимо, що влада сподівається отримати від продажу держоб'єктів 17 млрд гривень. Експерти допускають, що гроші пустять на будівництво доріг і реалізацію інфраструктурних проектів.