29 червня набула чинності угода між Україною та Антигуа і Барбуда про скасування візових вимог. Вона була підписана між урядами країн 5 лютого 2018 року.

Документом передбачений безвізовий в'їзд і виїзд громадян України в Антигуа і Барбуда на термін до 90 днів протягом 180 днів.

"Громадяни України, які мають намір в'їхати на територію Антигуа і Барбуда на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, отримують візу у найближчому дипломатичному представництві або консульській установі Антигуа і Барбуда перед в'їздом на її територію", - розповіли в Департаменті консульської служби МЗС.

Нагадаємо, що Антигуа і Барбуда - держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт - Сент-Джонс. Площа - 442,6 км2, населення - 83,5 тис. З 1981 р. незалежну державу. Член Співдружності, Організації американських держав. Глава держави - монарх Великобританії Єлизавета II, представлена генерал-губернатором.

Знай.uа нагадує, що Європейський Союз вводить додаткову перевірку на своїх кордонах туристів, які прибули з безвізових країн. Законодавча база майже готова і швидше за все буде прийнята інститутами ЄС. Проект буде називатися Європейська інформаційна система авторизації подорожей (ETIAS).

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Послуга обробки електронної заявки нерезидента ЄС буде коштувати 7 євро для осіб від 12 років і буде діяти 3 роки. Так що оформляти її кожен раз при в'їзді в ЄС не треба буде. У цій базі дані туриста будуть аналізуватися і звірятися з базою Інтерполу.

Тим часом, посол Польщі в Україні Ян Пєкло високо оцінює хід децентралізації в Україні і переконаний, що курс офіційного Києва гарантує в майбутньому європейську та євроатлантичну інтеграцію.

"Ми розуміємо, що попереду ще багато роботи, однак обраний Україною напрямок забезпечує те, що Україна стане членом Євросоюзу і НАТО... Ми із задоволенням констатуємо прогрес у питанні децентралізації", - сказав він на презентації звіту Організації економічного співробітництва і розвитку за темпами впровадження децентралізації в Україні в п'ятницю в Києві.