29 червня набула чинності угода між Україною та Антигуа і Барбуда про скасування візових вимог. Вона була підписана між урядами країн 5 лютого 2018 року.

Документом передбачений безвізовий в'їзд і виїзд громадян України в Антигуа і Барбуда на термін до 90 днів протягом 180 днів.

"Громадяни України, які мають намір в'їхати на територію Антигуа і Барбуда на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, отримують візу у найближчому дипломатичному представництві або консульській установі Антигуа і Барбуда перед в'їздом на її територію", - розповіли в Департаменті консульської служби МЗС.

Нагадаємо, що Антигуа і Барбуда - держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт - Сент-Джонс. Площа - 442,6 км2, населення - 83,5 тис. З 1981 р. незалежну державу. Член Співдружності, Організації американських держав. Глава держави - монарх Великобританії Єлизавета II, представлена генерал-губернатором.

Знай.uа нагадує, що Європейський Союз вводить додаткову перевірку на своїх кордонах туристів, які прибули з безвізових країн. Законодавча база майже готова і швидше за все буде прийнята інститутами ЄС. Проект буде називатися Європейська інформаційна система авторизації подорожей (ETIAS).

Популярні новини зараз
Банки встановили ліміти на зняття грошей Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Послуга обробки електронної заявки нерезидента ЄС буде коштувати 7 євро для осіб від 12 років і буде діяти 3 роки. Так що оформляти її кожен раз при в'їзді в ЄС не треба буде. У цій базі дані туриста будуть аналізуватися і звірятися з базою Інтерполу.

Тим часом, посол Польщі в Україні Ян Пєкло високо оцінює хід децентралізації в Україні і переконаний, що курс офіційного Києва гарантує в майбутньому європейську та євроатлантичну інтеграцію.

"Ми розуміємо, що попереду ще багато роботи, однак обраний Україною напрямок забезпечує те, що Україна стане членом Євросоюзу і НАТО... Ми із задоволенням констатуємо прогрес у питанні децентралізації", - сказав він на презентації звіту Організації економічного співробітництва і розвитку за темпами впровадження децентралізації в Україні в п'ятницю в Києві.