У столиці було викрито і затримано чинного керівника апарату районного суду Києва і колишнього співробітника однієї з регіональних прокуратур. Чоловіки розробили і реалізували злочину схему незаконного відчуження державного та комунального нерухомого майна та заволодіння ним.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.
У повідомленні зазначили, що протягом 2016-2017 років саме ці особини, вступивши в злочину змову і використовуючи службові повноваження та особисті зв'язки, за допомогою підроблених судових рішень районного суду м. Києва справили відчуження і надалі заволоділи житловим будинком на вул. Гоголівська, чим завдали державі і територіальній громаді збитки у розмірі понад 19 млн гривень.
Крім того, зловмисники витворили всі необхідні умови для незаконного відчуження і заволодіння комплексом приміщень на вул. Богдана Хмельницького, які належать Інституту педагогіки Академіі педагогічних наук України.
За результатами проведених процесуальних дій чоловіки затримані, вирішується питання повідомлення їм про підозру. За місцем їхньої роботи і проживання проведено обшуки. Ще одного фігуранта виробництва оголошено в загальнодержавний розшук. Ведуться слідчі дії для встановлення всіх причетних до злочину, в тому числі серед колішніх і нинішніх правоохоронців і співробітників суду.
Крім того, перевіряється законність більше 20 судових рішень цього районного суду, на підставі яких з державної і комунальної власності було відчужено майже 80 об'єктів нерухомості.
Нагадаємо, столична прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо першого заступника голови Шевченківської РДА та чотирьох його спільників. Чиновник у змові зі службовцями підприємств та фізичними особами розробив незаконну схему щодо заволодіння об'єктами комунальної нерухомості, розташованими на території Шевченківського району столиці.
Раніше в Києві у хабарництві викрили керівника одного з управлінь Державної авіаційної служби України. Чоловік вимагав 7 тис. доларів США неправомірної вигоди.
Також у Києві держвиконавець попався на хабарі в 11 тисяч гривень. Чиновник отримав гроші за прийняття рішення про закриття виконавчого провадження.
Як повідомляв портал "Знай.uа", столичний забудовник залишив без житла захисників скверу, де незаконно будують автозаправну станцію на вулиці Ревуцького, 8. Забудовник хоче побудувати там многотопливную АЗС на ділянці поблизу житлових будинків, дитячих садів, шкіл і озера. Заправку почали будувати ще в 2016 році на підставі дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Місцеві ж вимагають припинити спірне будівництво. Люди наполягають на тому, що відповідно до законів України, при плануванні і забудові територій повинні враховуватися інтереси громадян.