У США на 80-му році життя помер відомий радянський співак, родом із Харкова, Вадим Мулерман. Про це повідомляє ТАСС.

Свою кар'єру Вадим Мулерман розпочав у 1963 році, він співпрацював з оркестрами Утьосова, Кролла і Саульського. Популярним співак став у 1966 році після виконання пісні "Кульгавий король", яка згодом була перейменована радянською цензурою в "Короля-переможця". Вадим Мулерман став лауреатом Всесоюзного конкурсу артистів естради, однак все це було ціною важкої праці. Часто співак проводив по кілька концертів у день, він виходив на сцену разом з багатьма талановитими співаками, такими як Марк Бернес, Клавдія Шульженко та інші.

Згодом у Мулермана з'явився ще один хіт під назвою "Лада". Пісня була настільки популярною, що багато дівчаток 1968 року народження отримали ім'я в її честь. Співак мав і інші популярні пісні, його "Гуцулочку", "Августа", "Боягуз не грає в хокей" співав чи не ввесь Радянський Союз.

Мулерман дуже швидко здобув славу, однак так само швидко і втратив її, це сталося не без допомоги глави Держтелерадіо Сергія Лапіна. Так, після виконання кількох європейських шлягерів, Мулерман повністю зник з екранів телевізорів, а його записи були розмагнічені. Вже на початку перебудови співаку присвоїли звання Народного артиста. Згодом Мулерман переїхав до США, помер співак 2 травня у Нью-Йорку через онкологічне захворювання.

Популярні новини зараз
Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Мобілізація чоловіків 50-60 років: кого забирають не дивлячись на вік Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Раніше "Знай.uа" писал про те, що нещодавно легендарний британський режисер Майкл Андерсон, чиї фільми високо оцінили численними престижними нагородами, помер у віці 98 років. За свою кар'єру кінематографіст зняв понад 40 фільмів. Серед найвідоміших його робіт — «Втеча Логана», «Молода Катерина», «Навколо світу за 80 днів» та «Смерть серед айсбергів».