Робітники першої зміни залізничного цеху ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" призупинили роботу. Вони відмовилися працювати на несправній техніці, й це фактично паралізувало роботу всього підприємства.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє голова первинного осередку НПГУ Юрій Самойлов.
"Вимога забезпечити безпечні умови праці на підприємстві – одна з основних у колективному трудовому спорі із роботодавцем, зареєстрованому спільним представницьким органом первинних осередків профспілкових організацій, що діють на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Оскільки залізничний транспорт обслуговує все виробництво на ПАТ, тобто доставляє сировину й вивозить готову продукцію, то у результаті вже зупинилися й мартенівський та конверторний цехи. А це може призвести до катастрофічних наслідків, тому первинні профспілкові організації, які діють на підприємстві, терміново збираються на спільне засідання й вирішуватимуть, як діяти далі", – пояснив Самойлов.
ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (до 2005р. "Криворіжсталь") - гірничо-металургійний комбінат. Діяльність охоплює виробничий ланцюг від видобутку залізної руди до виготовлення готової металопродукції. Експорт здійснюється до Росії, Центральної Азії, держав Перської затоки, також до Африки та Європи. Генеральний директор - індійський менеджер Парамжіт Калон.
Нагадаємо, критична ситуація склалася в Чернівцях. 15 травня, ціле місто різко залишилося без маршруток: водії масово не вийшли на рейси, тим самим оголосивши бойкот місцевій владі. Перевізники вимагають, щоб ціна на проїзд піднялася хоча б до 5 гривень, в іншому випадку транспорт просто не буде за що обслуговувати.
Перевізники офіційно не повідомляли про те, що страйкуватимуть. Через це люди продовжували чекати маршрутки, не знаючи, що перевізники влаштували бойкот. Тролейбуси в місті працювали в штатному режимі. Чернівецькі перевізники погрожували страйком і в квітні, коли було засідання виконкому. Виконком рішення про підвищення тарифів розглянув, але не ухвалив. Однак у квітні перевізники обіцянки страйку не виконали.
Як повідомляв портал "Знай.uа", 16 квітня у Єревані прихильники опозиції влаштували масові акції протесту проти висунення колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра країни. З самого ранку демонстранти в столиці Вірменії частково перекрили ряд важливих вулиць і проспектів столиці. Таким чином вони протестують проти затвердження кандидатури екс-президента Сержа Саргсяна на посаду прем'єр-міністра. До учасників акції приєдналися і студенти.