У пошуках істини людина здатна піти на багато що і багато ж здатний подолати. Археологічні розкопки вже показали нам значну частину історичних подій, які проливають світло і на сучасну еволюцію всього нашого виду.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Але незважаючи на розвиток технологій, вчені до цих пір не можуть розшифрувати деякі з важливих документів. Хто знає, може саме в них і криється таємниця існування людства.

Срібний сувій
При розкопках стародавнього йорданського міста Джараш археологи наткнулися на крихітний срібний амулет. У 2015 році вченим вдалося розгорнути мікроскопічний сувій, не пошкодивши його. Виявилося, що вся внутрішня сторона покрита дивними, що не перекладаються ні на один існуючий мову письменами.

Кодекс Рохонці

Нерозшифрований манускрипт був знайдений в бібліотеці князів Баттьяні в Рехніце. В даний час більшість вчених поділяє думку Кароля Сабо про те, що кодекс є містифікацію, виконану трансильванським антикваром Самуїлом Немеш.

Кодекс Селден

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Рукопис зроблена з шкіряних смужок, покритих для збереження левкас. П'ять сотень років провів цей манускрипт під шаром гіпсу: тільки в минулому році вчені просканували старовинну міштекского рукопис і виявили прихований текст. Зрозуміти його ми не можемо до сих пір.

Новгородський кодекс

Ретельний аналіз дозволив вченим максимально достовірно датувати так званий Новгородський кодекс: рукопис-палімпсест віднесли до IX століття. На кількох дощечках приховано величезну кількість неодноразово переписували інформації, і поки немає ніяких передумов, що вчені зможуть здобути хоча б інформацію з верхніх шарів.

Закінфскій кодекс

На сторінках цієї древньої книги колись давно було записано оригінальне "Євангеліє від Луки". Але потім хтось акуратно стер весь текст, щоб повторно використовувати папір - мабуть, людина навіть не підозрював, що саме він стирає. Сьогодні спектроаналіз дозволяє дослідникам побачити букви оригінального тексту, але до розшифровки пройде ще чимало часу.

Рукопис Войнича

Ілюстрований кодекс датують 1404 роком, тобто написаний він був в епоху раннього Відродження. На сторінках рукопису немає жодного достовірного зображення земних тварин і мова, якою вона написана, не може бути розшифрований. Вважається, що невідомий алхімік спеціально розробив таємничий, який існує в реальності, але має сенс мову.

Артефакт Цзяху

Це багато в чому умовний термін, яким позначають відразу кілька черепків з написами, виявлених вченими в провінції Хенань. Вчені датують написи 6 600 роком до нашої ери, але не можуть розшифрувати жодної з них.

Кодекс Copiale

Це німецька зашифрована рукопис другої половини XVIII століття, що містить інформацію про таємне товариство масонського типу під назвою "Oculisten". Манускрипт був записаний незрозумілими символами, умляутами та літерами грецького і латинського алфавітів. На даний момент дослідники зуміли розпізнати декілька перших сторінок кодексу. Однако, численні відсилання до зашифрованих імен братів-масонів серйозно ускладнюють дослідницьку роботу.

На площі у Києві археологи знайшли історичні артефакти
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ця знахідка змусила копів повірити в Бога.