У Китаї в провінції Сичуань археологи віднайшли залишки давнього міста. Вік якого становить близько 2 тис. років. На старовинних преметах було вперше знайдено ієрогліфи епохи Хань (202 до н. Е - 220 н. Е.).

Про це пише Аспект.нет.

Дослідники в цій галузі знайшли таку цінну знахідку на території Ченду. Розкопки відбувалися на південному заході Китаю в провінції Сичуань. За попередніми підрахунками стало відомо, що вік знайденого раритетного поселення має близько 2 тис. років. Працівники Інституту культурних реліквій і археологічних досліджень міста Ченду повідомили, що знайшли руїни будинків, печей, колодязів, глиняного начиння під час розкопок.

«Вперше ми виявили предмети старовини з нанесеними на них ієрогліфами епохи династій Західної і Східної Хань», - зазначили фахівці.

Місцеві жителі приємно здивовані історичною знахідкою і хочуть зберегти історичну цінність знайдених старовинних предметів.

Популярні новини зараз
Квітневий перерахунок завершений: як змінилися пенсійні виплати Пенсіонерів попередили: без цього пенсії не буде Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще

Як писав раніше портал "Знай.ua" археологи шокували сенсаційною знахідкою у місті мертвих.