Британський Скотланд-Ярд опублікував три нові відеозаписи, які стосуються отруєння Скрипалів. Відео взято з камер відеоспостереження на вулицях Солсбері.

На відеокадрах зняті чоловіки, дуже схожі на підозрюваних у травленні "Олександра Петрова" і "Руслана Боширова".

Скотланд-Ярд стверджує, що відео зроблені 4 березня 2018 року — у день замаху на Скрипалів. На кадрах видно спочатку, як люди проходять через турнікети залізничного вокзалу, потім вони йдуть повз автозаправки на вулиці Уілтон, яка проходить неподалік від будинку Сергія Скрипаля, а потім камера зафіксувала їх на вулиці Фишетон за кілька годин до від'їзду з Солсбері.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

"Запис з камер стеження двох підозрюваних, відомих під псевдонімами Олександр Петров і Руслан Боширов, демонструє, як вони прибувають і переміщаються по Солбсери в неділю, 4 березня. Фотографії спеціально зробленої моделі підробленого флакони з-під парфумів також представлені, в той час як слідчі з контртерористичного підрозділу Скотланд-Ярду продовжують розслідування", - сказано в повідомленні.

У поліції також попросили всіх, хто в період з 2 по 4 березня міг бачити підозрюваних або коробку або флакон з-під підроблених парфумів Nina Ricci повідомити про це слідству.

Нагадаємо, ФСБ знайшла тих, хто "злив" отруйників Скрипаля. ФСБ "полює" на винних у витоку інформації про отруйників Скрипалів.

Як повідомляв Знай. ua, помер головний шпигун Путіна. Скандальний генерал повторив долю свого попередника.

Знай. ua писав, що ФСБ намагалася впровадити "крота" в уряд, у справі замішані Петров і Боширов. Російська сторона намагалася впровадити в його структуру візового центру свого співробітника.