У лютому Державний департамент США покине Уэсс Мітчелл, помічник держсекретаря у справах Європи і Євразії. У объяснительном листі до свого шефа Майку Помпео держчиновник пояснив своє рішення особистими і політичними причинами.

Негайно вивести війська: Держдеп висунув жорсткі вимоги Путіну

"Коли адміністрація вже завершує свій другий рік діяльності, я відчуваю, що виконав все, що збирався зробити на своїй посаді. Тому я вважаю, що пора почати приділяти більше часу моєї молодої сім'ї, яка за останні кілька місяців провела без мене багато днів", – написав він 4 січня.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

Демонстрація підтримки: в Україну прибув помічник держсекретаря

Офіційно він піде у відставку 16 лютого.

В одному інтерв'ю Мітчел підкреслив, що його рішення не потрібно розглядати як протест проти політики США або зовнішньополітичного курсу американського президента. Крім цього, помічник держсекретаря високо оцінив особисті якості свого шефа Майка Помпео.

Нагадаємо, США вдарять по Росії новими санкціями: захоплені українські моряки отримають шанс на свободу

В найближчі кілька місяців США введуть нові санкции проти Росії, а також можуть надати Україні військову допомогу з-за агресії Кремля проти українських кораблів поблизу Керченської протоки.

Як повідомляв "Знай.иа" США можуть допомогти Україні подолати Путіна: американський дипломат знайшов вихід.

США можуть допомогти Україні подолати Путіна. Так вважає амерканський дипломат, екс-посол Джон Гербст.

Про це повідомляє пише Atlantic Council.

Він зазначає, що інцидент в Керченській протоці не можна вважати проблемою тільки України, дипломат називає це "дурістю". Джон Гербст зазначає, що хоча агресія Кремля і спрямована на Україну, проте РФ має на меті послабити НАТО і Євросоюз.

ТакожЗнай.иа" писав, що США припинили своє членство в ЮНЕСКО: внески не платять вже понад 7 років.

Рішення США про вихід з ЮНЕСКО - Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури - офіційно набуває чинності з 31 грудня 2018 року.

Після виходу Сполучені Штати не будуть платити членські внески і не зможуть обиратися до комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відповідальний за виконання конвенції по охороні природної і культурної спадщини.