У Бразилії мітинги кількох індійських племен завершилися перестрілкою з поліцією. Вони відкрили вогонь з луків по правоохоронцям.

Про це повідомляє Euronews. Індіанці виступали проти прийняття законопроекту про демаркацію земель. Після його введення в силу корінні народи можуть втратити частину територій, де вони жили з давніх часів.

Вожді племен звинуватили президента Бразилії Мішеля Темера в тому, що він хоче віддати земельні ділянки у власність великих корпорацій.

На акцію протесту біля стін бразильського парламенту зібралося майже дві тисячі осіб. Вони перекрили прилеглі дороги для транспорту.

Поліція, щоб розігнати мітингувальників, застосувала світлошумові гранати, гумові кулі і перцевий спрей. Індіанці стали обстрілювати правоохоронців у відповідь з луків. Але витіснити індіанців з площі перед Конгресом поліції не вдалося.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Прогноз погоди на понеділок 10 травня налякає нічними заморозками і відігріє на сонечку

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще

Учасники акції стали розбивати на місці намети. Вони заявляють, що залишатимуться біля стін парламенту ще протягом тижня.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Бразилії банда організувала "майстер-клас" з підриву банкоматів. Вони "навчають" проводити пограбування так, щоб не пошкодити купюри.