До глави республіки Рамзана Кадирова звернулися мешканці села Давиденко Ачхой-Мартановського району із закликом звернути увагу на поведінку місцевої поліції, яка дозволяє себе небачене самоуправство.

Як заявили люди в своєму зверненні до глави Чечні, силовики били всіх без розбору, чоловіків і жінок, в одну з них вистрілили. Кількох людей відвезли у відділок і до сих пір не відпускають. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Конфлікт правоохоронців і цивільного населення почався 25 березня, коли місцева влада затребувала з мешканців штраф у розмірі 75 тисяч рублів за вже побудовані будинки, які нібито звели незаконно, оскільки їх немає в реєстрі сільської адміністрації.

Люди відмовилися виплачувати штраф, а коли техніка для зносу будівель з'явилася в супроводі поліції, сталася сутичка. Поліцейські почали бити протестуючих, стріляти в повітря і відбирати у людей засоби зв'язку. Двадцять чоловік затримали, троє з них до цих пір знаходяться у відділенні.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як у Чечні людей змусили вийти на акцію на честь третьої річниці окупації Криму.

Популярні новини зараз

Військовослужбовиця "Тайра" розповіла всю правду про жінок в ЗСУ: "Має бути кращою за мужика"

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще