Сьогодні у Франції проходить перший тур президентських виборів. Незалежний кандидат Еммануель Макрон прийшов на виборчу дільницю разом з дружиною Бріджитт Троньо, яка старша за нього на 24 роки.

Перед днем виборів мало хто, особливо за межами Франції, цікавився приватним життям 39-річного Макрона. Як виявилось, 10 років тому тодішній банкір одружився на своїй шкільній вчительці з французької мови.

Макрон був закоханий у Бріджитт з 15 років і вже тоді твердо вирішив пов'язати з нею життя. Саме вчителька прив'язала політику любов до французької літератури та театру.

У 63-річної Троньо є троє дітей від першого шлюбу та шестеро онуків. Макрон власних дітей не має, але він сильно прив'язаний до родини своєї супутниці.

Зазначимо, що вперше подружжя з'явилося разом на публіці у 2015 році під час зустрічі із королем Іспанії Філіпом VI. Після цього кохання Макрона та Троньо почали активно обговорювати у Франції, а Бріджитт стала найпопулярнішою супутницею політика у країні.

Популярні новини зараз

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", головні кандидати та чинний президент Франції Франсуа Олланд вже віддали свої голоси на виборах.