У гучних заявах російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва про економічний прогрес в країні зневірились навіть самі громадяни – більшість із них вже кілька місяців поспіль не отримують зарплати, адже у роботодавців просто немає на це коштів.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Фінансова криза стала очевидною ще взимку, коли більшість компаній заборгували співробітникам чималу суму – тільки за січень вона склала близько 507 мільйонів рублів, а за лютий – додатково 381 мільйонів рублів. Тобто за кілька місяців заборгованість зросла в загальному на 33%.

Ознайомившись із такою звітністю, Медведєв виправдався перед росіянами: мовляв, у кожній із галузей очікуються "системні покращення", при цьому не деталізував – які саме і коли.

На тлі такого спаду суттєво зросла тіньова економіка – неофіційно працюють близько 21,2% співробітників, тобто 15,4 мільйонів осіб, а рівень так званих "сірих зарплат" підвищився до 10 трлн рублів.

Популярні новини зараз

Меган Маркл бігала на побачення до принца Гаррі в супермаркет: "Робили вигляд, що не знаємо один одного"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Показати ще

Хоча російський прем'єр пообіцяв "виправити ситуацію", але заборгованість по зарплаті виплатили тільки мільйону осіб, а всі інші змушені шукати додаткові джерела заробітку, або – переглядати нові вакансії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що більшість росіян отримують прибутки значно нижче прожиткового мінімуму.