Канада внесла в санкційний список по Сирії нові прізвища.

Про це повідомила прес-служба уряду.

"Ситуація в Сирії являє собою небезпечне порушення загального миру і безпеки, що призвело або може призвести до серйозної міжнародної кризи", - йдеться в повідомленні.

У новий список потрапили 17 фізичних осіб і п'ять компаній. Всі вони пов'язані з сирійським президентом Башаром Асадом, чиї дії визнані злочинними через хімічні атаки.

Зазначимо, востаннє санкції розширювалися проти Дамаска 13 квітня. Перший "чорний список" склали у 2012 році, щоб натиснути на Асада.

Популярні новини зараз
Правила працевлаштування у Польщі з березня змінюються: що потрібно знати українцям Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн По 2600 гривень щомісяця: українці отримають бонус до пенсії Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у зв'язку з ситуацією в Сирії Канада також підтримала антиросійські санкції за підтримки режиму Асада.