На паризькій площі біля музею Лувр поліція масово евакуювала людей для перевірки території.

З будівель на території площі вивели кілька сотень людей, в тому числі співробітників штабу кандидата у президенти Еммануеля Макрона. Вибухотехніки перевірили територію, людей з музею на вулицю не виганяли.

"Перевірку закінчили. Можна повертатись до звичайної роботи", - повідомили правоохоронці у Twitter.

Причини перевірки офіційно не розголошуються. У штабі Макрона повідомили, що евакуація мала запобігаючий характер.

Саме на площі біля Лувру колишній міністр фінансів Франції планує святкувати перемогу, якщо він її здобуде.

Популярні новини зараз
"Дуже поганий сценарій": на Заході попередили Україну про загрозу падіння трьох міст У пенсіонерів заберуть 20% пенсії: ПФУ попередив про утримання із виплат Стосується всіх, хто має газові лічильники: "Нафтогаз" дав кілька днів і попередив про наслідки Пенсія без стажу: кому платитимуть 8 тисяч гривень щомісяця
Показати ще

У другому турі президентських виборів за перемогу боряться Макрон та представниця ультраправої партії "Національний фронт" Марін Ле Пен.

Як повідомляв портал "Знай.ua", активістки Femen влаштували акцію біля виборчої дільниці у місті Енен-Бомон, де голосувала Ле Пен.