Один з лідерів білоруської опозиції Микола Статкевич знову потрапив за грати.

Його покарали 5-денним адміністративним арештом за заклики до білорусів вийти на протести 1 травня та виступити проти політики влади, пише "5 канал".

Після цього звернення він більше не виходив на зв'язок.

Пізніше дружині Статкевича повідомили, що її чоловік знаходиться у ізоляторі для правопорушників.

Микола Статкевич – колишній політв'язень, опозиціонер та давній критик білоруського президента Олександра Лукашенка.

Популярні новини зараз
ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом
Показати ще

2010 року його ув'язнили за організацію антиурядових протестів. Після п'яти років, проведених за гратами, президент його помилував.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, США хочуть завербувати Білорусь, і тому продовжили послаблення санкцій.