Акції протесту і нападки на уряд організовані для досягнення політичних цілей.

Про це заявив прем'єр-міністр країни-агресора Дмитро Медведєв, коментуючи звинувачення відносно нього, що з'явилися в інтернеті.

За його словами, це вигідно тим, хто замовляє подібного роду (компрометуючі) сюжети, матеріали. Це люди з конкретними політичними цілями.

Медведєв назвав "нісенітницею та якимись папірцями" зібраний на нього компромат (розслідування Фонду боротьби з корупцією, заснованого опозиціонером Олексієм Навальним, - ред.). Та заявив, що розслідування проспонсорували приватні інвестори, які прагнуть "витягнути людей на вулиці".

Самого Навального російський прем'єр назвав "судимим персонажем", який підставляє молодь для досягнення шкурних цілей.

Популярні новини зараз
Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", факти про корупційну "імперію" Медведєва, наведені в розслідуванні Навального "Він вам не Дімон", підтвердилися.