Візит до Ставрополя запам’ятається скандальному російському блогеру Іллі Варламову надовго. Мало того, що по прильоту його прямісінько в аеропорту облили зеленкою, так іще й розбили автомобіль.

Про це він повідомив у Twitter.

Варламов розповів, що планував організувати зйомку за допомогою квадрокоптера у мікрорайоні Перспективний, де зараз триває будівництво нового житлового комплексу.

Не встиг він підняти апарат у повітря, як його побачили охоронці, почали комусь телефонувати, а потім під’їхали кілька машин і відкрито взялися стежити за діями блогера. Це змусило його перейти на інше місце.

Уже незабаром до Варламова наблизилися чоловіки у шкірянках, з дорогими телефонами і порадили не знімати нічого й забиратися геть. Блогер зі своїми товаришами почали сперечатися з невідомими, але незабаром ситуація загострилася.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

"Підбігли гопники, які були у аеропорту, почали кидати борошном, знову облили зеленкою, почали бити ногами, намагалися розбити техніку. Ми сіли в машину і поїхали, вони за нами поїхали і почали нас таранити", – розказав чоловік.

Відео інциденту незабаром з’явилося на його сайті.

У Twitter згодом блогер повідомив, що його машина розбита.

Він додав, що планує вдруге за день написати заяву у поліцію Ставрополя.

Пізніше виявилося, що одним з тих, хто забороняв Варламову знімати житловий комплекс, був депутат Ставропольської міської думи, земгендиректора забудовника по зв'язкам з громадськістю Сергій Медвєдєв.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Іллю Варламова в аеропорту Ставрополя "зустріли" зеленкою, йодом та тортом близько десяти гопників. Правоохоронці в інцидент не втрутилися.