Сьогодні, 27 квітня, у Москві відбулась конференція з безпеки, де учасники обговорили питання американської протиракетної оборони.

За інформацією Reuters, на конференції були присутні перший заступник начальника головного оперативного управління Генерального штабу Росії Віктор Позніхір і замначальника головного оперативного об'єднаного штабу центрального військової ради Китаю Цай Цзюнь. Темою їхньої розмови були напружені відносини між США та КНДР.

Сторони зійшлися на думці, що США, розташувавши системи ПРО, можуть лише посилити кризу на Корейському півострові, а також створити всесвітню систему протиракетної оборони. Китайська сторона впевнена, що це дасть змогу Вашингтону відслідковувати бойові навчання у Піднебесній та у Росії. Таким чином, США отримають однобічну військову перевагу в регіоні.

США на конференції представляв директор вашингтонського Центру політичного військового аналізу Ричард Вейц. За його словами, найкращим розвитком подій була б зміна влади у КНДР. Однак він розуміє, що це майже неможливо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", влітку цього року може відбутися перша особиста зустріч Трампа з Путіним, яка вирішить подальші відносини між країнами.

Популярні новини зараз

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще