Під час церемонії нагородження премією "Ніка" відомий російський сценарист і режисер Олександр Сокуров зі сцени підтримав свого українського колегу Олега Сенцова, якого незаконно утримують в російській в'язниці.

Відео виступу режисера опубліковлаі на сторінці у Facebook "Острів Сокурова".

"Сьогодні я хочу сказати, що я чекаю на рішення від президента, відповіді на питання, яке ми обговорювали - доля Олега Сенцова. І президент сказав, що він буде думати над цією проблемою", - заявив Сокуров, який удостоївся нагороди в номінації "Честь і гідність".

Він також відкрито засудив дії російського уряду, який вирішив так жорстко розправитися з учасниками мирного мітингу 26 березня в Москві.

"Якщо ви бачили, що відбувалося в неділю, то ви бачили, як багато було цих жертв - за руки хапали дівчат і школярок і тягли кудись... грубо, це було насильство", - сказав режисер і додав, що Росія здійснює жахливу помилку, коли дозволяє собі так брутально і фамільярно звертатися з молодим поколінням.

Популярні новини зараз

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Скандал довкола "Танці з зірками": Гвоздьова зізналася, хто насправді повинен був перемогти

У Харкові на "Барабашово" пекельне полум'я знищило пуховиків і джинсів на мільйони: "Шкода..."

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що адвокатів Сенцова звинуватили в змові з російською владою.