Згубна інтернет-гра "Синій кит" протягом останнього часу розширила свою географію – найбільше піддалися її впливу російські підлітки.

Про це повідомляє "Новое время".

На думку російського медійника Леоніда Бершидського, вся країна досі не розуміє, на кому лежить відповідальність та як це зупинити. Місцеві правоохоронці спробували боротися із так званими "групами смерті", але поки вони видаляють одні, швидко з'являються інші.

Експерт припускає, що проблема навіть у не самих ініціаторах, а в прихильності людей до всього міфічного, особливо – у великих містах. Показники самогубств у країнах колишнього Радянського Союзу надто високі, тому психологи б'ють на сполох, вказуючи на хворобу, яка вражає суспільство.

Поки всі гуртом намагаються розібратися із ситуацією, кількість суїцидів в Росії невпинно росте. Тільки протягом минулого року покінчили із життям близько 720 підлітків, але припускають, що насправді їх було значно більше.

Популярні новини зараз
Будьте дуже уважні щодо оплати за газ: українці попередили, як не втратити гроші на комуналці Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати Краще не беріть 500 гривень у касирів: українців попередили про небезпеку, і навіть банк не допоможе В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Показати ще

Згодом віце-спікер російського парламенту Ірина Ярова запропонувала законопроект про криміналізацію управління "групами смерті", який передбачав шість років тюремного терміну для винуватців.

За словами Бершидського, проблема прихована значно глибше. Підлітки шукають собі однодумців в мережі, адже не отримують цього вдома.

" Особливо складно бачити майбутнє з вікна похмурої багатоповерхівки на околиці промислового міста, де батьки п'ють, сваряться… Це звичайна російська історія, що передує самогубству", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що адміністратори "груп смерті" змушують підлітків шкодити рідній людині.