У центрі російського Ростова-на-Дону виявили ліхтарик, нафарширований вибухівкою. Його знайшли сьогодні на пішохідній алеї по вулиці Пушкінській біля пам’ятника Володимиру Висоцькому.

За інформацією місцевого видання, на місце виявлення небезпечного предмета виїхали співробітники ОМОНу, поліції, МНС і кілька бригад медиків. Зараз територія біля постамента оточена. Правоохоронці обтягнули все огороджувальною стрічкою і відводять людей подалі від району, де знайшли вибуховий пристрій.

Це не перший випадок маскування бомби таким чином. Недавно біля ростовської школи № 5 на вулиці Соціалістичній в руках у співробітника суднобудівного заводу вибухнув ліхтарик. Чоловікові відірвало праву кисть, три пальця не лівій руці, осколки потрапили також у черевну порожнину. Крім того, підозрілий предмет знайшли біля одного з дитячих майданчиків міста і нейтралізували його шляхом керованого підриву.

Популярні новини зараз
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих
Показати ще

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", сьогодні у Санкт-Петербурзі в одній з житлових багатоповерхівок пролунав вибух.