Кремлівська пропаганда у Росії, як виявилося, не обмежується маніпуляціями з екранів телевізорів та друкованих видань. Базовими силами впливу на свідомість молоді роблять "потрібних" викладачів.

Днями в інтерв'ю одному із місцевих ЗМІ студент Московської державної консерваторії зізнався: лекції у його навчальному закладі перетворилися на тиради про "п'яту колону" .

Фаріда Кульмухаметова, яка проводить семінари із культурної політики, почала відверто змушувати студентів зачитувати цілі списки так званих зрадників системи, а наступного дня – натякнула одному з учнів на відрахування. Причина була досить простою: студент виявився допитливим і, оцінивши ситуацію, відмовився слухати подібні монологи, а перелік "невигідних" людей зачитав із сарказмом.

Педагогу це не сподобалося, тому що весь час вона намагалася придушити будь-які негативні відгуки про свої "патріархально-виховні лекції".

" Аудиторія швидше реагувала схвально на мою іронію, а Фаріда Мінахматовна, забрала у мене папірець і вирішила прочитати текст самостійно", - розповів студент.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Чи відрахували його все ж таки з навчального закладу – невідомо, але відео з цієї лекції він наважився розмістити у мережі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, яких промахів допускалася російська пропаганда у телеефірі.