Кремлівська пропаганда у Росії, як виявилося, не обмежується маніпуляціями з екранів телевізорів та друкованих видань. Базовими силами впливу на свідомість молоді роблять "потрібних" викладачів.

Днями в інтерв'ю одному із місцевих ЗМІ студент Московської державної консерваторії зізнався: лекції у його навчальному закладі перетворилися на тиради про "п'яту колону" .

Фаріда Кульмухаметова, яка проводить семінари із культурної політики, почала відверто змушувати студентів зачитувати цілі списки так званих зрадників системи, а наступного дня – натякнула одному з учнів на відрахування. Причина була досить простою: студент виявився допитливим і, оцінивши ситуацію, відмовився слухати подібні монологи, а перелік "невигідних" людей зачитав із сарказмом.

Педагогу це не сподобалося, тому що весь час вона намагалася придушити будь-які негативні відгуки про свої "патріархально-виховні лекції".

" Аудиторія швидше реагувала схвально на мою іронію, а Фаріда Мінахматовна, забрала у мене папірець і вирішила прочитати текст самостійно", - розповів студент.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Показати ще

Чи відрахували його все ж таки з навчального закладу – невідомо, але відео з цієї лекції він наважився розмістити у мережі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, яких промахів допускалася російська пропаганда у телеефірі.