Москвичі вийшли на пікети в підтримку України

поділитись

0

276

У столиці Росії пройшло два пікета в підтримку України. На одному з них затримали вісім мітингувальників, у мережі публікують фотографії людей, що носять таблички в пам'ять Небесної сотні біля українського посольства.

Увечері 20 лютого поліція затримала усіх учасників акції біля посольства України. Після затримання 8 мітингувальників до посольства прийшло понад 40 "антимайданівців", вони не дозволяли людям класти квіти, міліція одразу забирала активістів, що прийшли висловити підтримку Україні в автозаки.

В той же день біля метро "Трет'яковська" пройшов пікет руху "Солідарність" проти окупації Росією території України. Учасники акції тримали в руках державні прапори України і Росії та плакати "Розруха на селі? Зате Крим наш", "Русский мир - це брехня, війна і смерть ?!", "Неоголошена війна в Україні - ганьба і загибель для Росії".

У "Знай" є ексклюзивні кадри з посольства України від 21 лютого, на яких москвич Каміл Карімов наодинці прийшов під українське посольство, і залишив табличку в пам'ять Небесної сотні та квіти.

"До самого посольства не пустили, квіти дозволили залишити лише на тротуарі навпроти. Саме посольство було оточено поліцією, вони спитали в мене чи я один і чи не планую я якогось пікету. Поклав квіти, поставив табличку, попросив не прибирати. Коли проїхав повз за 5 хвилин – все було на місці", - розповів "Знай" Карімов.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Повідомлення про мінування нібито приходили з-за кордону
0
0
08:18 18.11.2017
Відверті фото з дівчинкою гвалтівники розмістили на сайті для ескорту
0
0
02:33 18.11.2017
Перед операцією жінка має схуднути на 200 кілограмів
0
0
00:50 18.11.2017
Військові припускають, що на підводному човні могла статися пожежа або якийсь технічний збій
0
0
22:02 17.11.2017