ІГІЛ стратив 15 підлітків у віці 13-18 років у місті Синджар провінції Найнава.

Про це передає телеканал Press TV.

Крім того, за повідомленнями місцевих ЗМІ, члени ІГ викрали у двох селищах провінції Кіркук 20 мирних жителів, звинувативши їх в співпраці з урядовими військами.

Нагадаємо, дев'ятого серпня повідомлялося, що "Ісламська держава" стратив 300 співробітників вищої виборчої комісії Іраку.

Читайте також: Бойовик "ІДІЛ" тікав від поліцейських у жіночій сукні

Популярні новини зараз
Доставка ухилянта закінчилась побоями: п'яні ТЦК відлупцювали поліцейського Енергетики розповіли, чи вводитимуть аварійні відключення світла під час холодів Відключать світло, газ і тепло: українці залишаться без елементарних умов для життя Гороскоп на сьогодні 20 грудня: комунікабельність Близнюків, пригоди Стрільців та зміни в планах Водоліїв
Показати ще

Четвертого липня повідомлялося, що бойовики ІГІЛ опублікували 10-хвилинне відео, на якому підлітки 12-13 років страчують 25 солдатів сирійської армії.

За масовою стратою в стародавньому амфітеатрі Пальміра, який знаходиться в сирійській пустелі, спостерігали сотні людей.