Громадянку України Ганну Дурицьку, яка була з Борисом Нємцовим у вечір йоговбивства, не випускають з Росії.

Про це вона розповіла телеканалу "Дождь".

За її словами, вони зустрілася з Нємцовим в одному з московських кафе і прямували до нього додому.

"Нічого підозрілого не відбувалося. Стеження я не помічала", - розповіла Дурицька.

Коли пара йшла по мосту на них напали невідомі, але розповісти про самих убивць Ганна не змогла.

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень-2025: перевірка для Раків, момент істини Дів та інші випробування від ретроградного Нептуна Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло Ще більше навантаження: в школах оновлять один із предметів Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус
Показати ще

"Я не бачила (звідки з'явився вбивця - ред.), це відбувалося за моєю спиною", - пояснила Дурицька.

"Озернувшись, я побачила лише автомобіль білого кольору. Але я не бачила ні марки, ні номерів", - додала вона.

Дурицька поскаржилася, що вона хоче поїхати у Київ, де живе її мама, але до неї приставлена охорона, яка її нікуди не випускає.

Наразі дівчина знаходиться в квартирі у Москві.

"Я не можу нікуди вийти, швидше за все я не піду на похорон. Мені не пояснюють, чому мене досі тримають в Росії", - розповіла вона.