Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що країна повинна розпочати нанесення повітряних ударів по бойовиках "Ісламської держави" в Сирії. Про це пише Укрінформ.

"Ми оголосили про розвідувальні польоти для виявлення цілей з метою нанесення повітряних ударів в разі необхідності. Це те, що потрібно буде зробити в Сирії", - сказав Олланд.

Повітряні сили Франції упродовж тижня проводять повітряну розвідку на території Сирії, яку контролюють бойовики "ІД".

"Згідно з інформацією, яку ми збираємо, ми будемо готові нанести удари", - додав Олланд.

Читайте також: Обама назвав "великою помилкою" підтримку Асада з боку Росії

Популярні новини зараз
Пенсіонерам потрібен новий документ: закликають не тягнути з оформленням За переказ дружині можуть оштрафувати: українців суворо попередили Світло по 15 гривень за кіловат: тарифи на електроенергію стрімко зростуть Пенсіонерам з травня додадуть 1038 гривень
Показати ще

В той же час він виключив будь-які наземні операції.

Парламент Франції планує обговорити питання нанесення повітряних ударів по бойовиках "ІД" в Сирії, а також затвердити першочергові цілі для цього.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявляв, що готовий віддати наказ про авіаудари по таборах бойовиків в Лівії та Сирії для запобігання терактів.