Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп втрачає своїх прихильників. Лише за один тиждень його стали підтримувати на 12% менше республіканців, повідомляє The Guardian.

Ще 22 листопада 43% опитуваних людей вважали Трампа головним претендентом на президентське крісло від республіканців. 27 листопада такої думки тримались вже 31% відсоток респондентів.

Таким чином мільярдер зазнав найбільшої втрати прихильників у короткий термін за усю історію передвиборних перегонів.

На думку експертів, головною проблемою Трампа є його публічні вислови, які називають "політикою ненависті". Після паризьких терактів 69-річний багатій заявив, що внесе усіх мусульман США до єдиної бази. Критики порівняли таку ідею з реєстрацією євреїв у нацистській Німеччині.

Читайте також: Спецслужби США припиняють стежити за громадянами

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Трамп також нещодавно висловився, що не бачить нічого поганого у диктатурі. На його думку Лівія та Ірак жили б краще із Каддафі та Хусейном відповідно. Мільярдер також має мету подружитися із Путіним.

Зазначимо, що найбільше симпатій від виборців наразі отримує головна кандидатка від демократів та колишня перша леді Гілларі Клінтон. Президентські вибори США заплановані на 8 листопада 2016 року.