Працівника "Газпрому" заарештували за симпатію до "бандерівців"

поділитись

Журналіст російського телеканалу "РЕН ТВ" Валентин Трушнін звинуватив працівника "Газпрому" в любові до "бандерівців" .В гаманці у співробітника компанії він виявив символіку батальйону "Азов".

Трушнін зустрів чоловіка в спецодязі "Газпрому" в магазині біля свого будинку. Молодий чоловік оплачував покупки на касі і "засвітив" гаманцем, в якому було робоче посвідчення і наклейка з емблемою добровольчого батальйону.

Читайте по темі: Білорус сів на два роки за підтримку України

"У гаманці символ батальйону Азов. Вивів його на вулицю, що, кажу, фашик чи що? шанувальник батальйону Азов? А він такий зухвалий, так, каже, шанувальник, і що? Та нічого, кажу, зараз в поліцію тебе здам, нехай розбираються. І здав", - написав Трушнін у Facebook.

Перед тим, як передати "небезпечного диверсанта" правоохоронцям, журналіст сфотографував слюсаря "Газпрому" і докази його симпатії до "фашистів".

[image=3190]

[image=3191]

У коментарях до посту відразу з'явився ажіотаж і слова подяки за виявленого "ворога".

"По хорошому, треба карати кадровиків і офіцерів безпеки Газпрому. По суті - готовий диверсант, допущений на особливо небезпечні об'єкти. Можна не вербувати", - пише обурений "патріот".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.02.2018
У Росії нібито дозволили боротися з пропагандою через "церкву"
0
0
07:52 25.02.2018
Рятувальники старанно працюють над проблемою
0
0
05:27 25.02.2018
Акробати крутилися на тросі під стелею без страховки
0
0
20:10 24.02.2018