Підлеглий одного із затриманих на Луганщині російських військових розповів про свій екс-підрозділ. Колишній солдат-строковик, який проходив службу під командуванням Євгена Єрофєєва, упізнав у людині на опублікованому відео свого колишнього командира.

Він погодився на бесіду на умовах анонімності.

Третя бригада спецназу була створена ще в 1966 році. За радянських часів дислокувалася в НДР. Нетривалий період з 1991 по 1992 роки перебувала в Ризі, після чого її передислокували в селище Рощинське Самарської області. А 2010-го перевели в Тольятті.

Бійці бригади воювали в Косово, Таджикистані, Афганістані, брали участь в першій і другій Чеченських війнах.

"Від звичайної бригади її відрізняє менший рівень дідівщини, велика суворість в службі. Не можу сказати, що підготовка була дуже велика, якщо ми стріляли два рази за всю службу. Саме строковий склад. До нас частенько їздило телебачення. Показова частина була. Репортажі всі ці є - як там запускають безпілотники, навчання без кінця. Нічого цього не було. Просто показуха", - повідомив військовий.

Читайте також: Спійманих російських диверсантів прооперували і допитали

Як каже колишній солдат, посилаючись на розмови зі своїми товаришами по службі, жалю з приводу того, що трапилося з Єрофєєвим, у них немає.