Хід у відповідь: у Литві перевірять законність створення Росії

поділитись

0

582

Росія швидше за все незаконна: вона скинула царя, вбила його з дітьми, то яка ж це держава - Вітаутас Ландсбергіс

Литва не повинна встрявати в дискусії і звертати велику увагу на розпочате російськими прокурорами розслідування законності незалежності Балтійських країн, заявив перший керівник Сейму незалежної Литви Вітаутас Ландсбергіс.

Про це повідомляє портал Delfi.

За його словами, таким кроком Москва намагається спровокувати суперечку.

"Вони знову намагаються нас спровокувати на якийсь спір. Наші політики, члени сейму могли б звернутися в литовську прокуратури із запитом про законність Росії. Оскільки Росія швидше за все незаконна: вона скинула царя, вбила його з дітьми, то яка ж це держава?" - пояснив Ландсбергіс.

Читайте також: Грібаускайте різко відповіла Кремлю щодо незалежності Прибалтики

Так Ландсбергіс відповів на повідомлення російських ЗМІ про те, що Генпрокуратура Росії почала перевірку того, чи було законним рішення 1991 року визнати незалежність Балтійських країн.

"Чому зараз? Тому, що нічим зайнятися, або у них є якийсь план. Завжди вони перевіряють нашу вразливість або зрілість. Якщо нам бракує зрілості, ми починаємо нервувати, доводити, що ми праві, і тоді вони отримують плюс, що питання спірне. Навіть не потрібно звертати уваги, тим більше, дискутувати", - просить усіх зберігати спокій Вітаутас Ландсбергіс.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
19.11.2017
Оборонні можливості ЗСУ значно зростуть вже найближчим часом
0
0
21:52 19.11.2017
У Кремлі не на жарт злякалися
0
0
20:12 19.11.2017
Ватажок "ДНР" зайняв місце поруч з Кобзоном
0
0
19:01 19.11.2017