У неділю, 19 березня, літак "Белавіа" рейсу В2-945 Мінськ-Санкт-Петербург зіткнувся зі зграєю птахів.

Про це повідомив портал "БЕЛТА".

Згідно з інформацією, інцидент стався відразу після зльоту на висоті 150 метрів. У результаті командир екіпажу прийняв рішення повернуться до Національного аеропорту.

"Літак виробив паливо і благополучно здійснив посадку", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у берлінському аеропорту працівник отруїв півтора десятка пасажирів. Причиною стала неправильна утилізація балончика з перцевим газом.

Популярні новини зараз
Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС Українцям будуть виплачувати дві пенсії одночасно: хто отримає більше грошей Пенсіонерам приготували підвищення: хто отримає прибавку у 10% Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Показати ще