На тлі політики хаосу, яку сповідує нинішня влада, якось забулася "визначна реформа" теж молодих і креативних творців Суспільного мовлення.

Отож, коротко підсумуємо період 2017-2020 років.

За цей період держава профінансує більше 5 мільярдів гривень під реформу Суспільного. Нагадаю, що лише на 2020 рік передбачено - 2 мільярди 11 мільйонів 516 тисяч гривень.

Керівники Київського офісу створили 18 посад керівного складу, які ще до боротьби міністрів Мілованова, Новосад... за гідні зарплати встановили собі зарплати і премії, які в десятки разів перевищували оплату в компанії!

Рейтинг реформованого UA:Перший відповідає 25-27 місцю серед каналів України.

Популярні новини зараз
Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо
Показати ще

І найсумніше - за період 2017-2020 років фактично зруйновані колись обласні телерадіокомпанії, а нині філії Суспільного в регіонах. Раніше для місцевого мовлення київські вожді дозволили створювати аж 3 години власного мовлення, а з 2020 року - аж 1 годину!

Ще за рік від місцевих мовників залишиться корпункти із 2-3 осіб!

Це абсолютний рекорд у світовій телеіндустрії:

За 5 мільярдів бюджетних коштів (без мільйонів грантових) знищити 25 місцевих телерадіокомпаній з колективами журналістів.

Цікаво нині почути моїх опонентів депутатів, експертів і журналістів, які в 2016 році затаврували ганьбою мою концепцію реформування:

Суспільне телерадіомовлення і громадське телерадіомовлення із самостійним юридичним статусом на базі ОДТРК.

І сумно згадати самих журналістів, які побоялися публічно підтримати мій підхід і зберегти український, а не космополітичний зміст редакційної політики та юридичну самостійність Національного радіо та всіх місцевих мовників!

П.С. Щоправда були й такі як Валентин Щербачов і К., які протестували.

Але це радше виняток, аніж правило загальної мовчазної згоди на знищення!