Рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та подальший вердикт Вищого антикорупційного суду про закриття справи «Роттердам+» були цілком очікуваними та обґрунтованими.

Так рішення Апеляційної палати ВАКС про припинення апеляції у справі "Роттердам+" прокоментував експерт з енергетичних питань Геннадій Рябцев.

"Так, звичайно, це рішення очікуване, і воно підтвердило, що і мої колеги, і я раніше говорили: немає ніяких доказів того, що хтось порушив законодавство, ввівши методику розрахунку оптової вартості електричної енергії, де одним з 17 складових була прив'язка орієнтовної ціни вугілля до європейських котирувань», - отмел Рябцев.

За його словами, формула була заснована на прозорих європейських правилах, які в принципі не можуть ніким ставитися під сумнів.

«Використовувалися котирування, які визнані у всій Європі як ліквідні і як відображають кон'юнктуру ринку енергетичного вугілля в Європі. А ми ж частина Європи?» ,- додав Рябцев.

Популярні новини зараз
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Нагадаємо, 17 листопада рішення ВАКС про законність і обґрунтованість закриття справи «Роттердам+» офіційно вступило в силу.

Саму справу "Роттердам+" Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила ще 27 серпня 2020 р.через відсутність у ній складу злочину.

Пізніше це рішення підтримав офіс генерального прокурора. Причина - у зібраних НАБУ матеріалах немає доказів шкоди від формули або вчинення ким би то не було кримінально правопорушення.