Українська мережа супермаркетів «АТБ-Маркет» не повертає борг у розмірі понад п’ять мільйонів гривень, пише Народна Правда.

Про це сказано в реєстрі судових рішень.

У матеріалах справи сказано, що між «АТБ» і ТОВ «Камянка Глобал Вайн» було укладено договір на поставку товару. Однак «АТБ» оплатила товар лише частково і в підсумку заборгувала майже 11 мільйонів гривень.

Незабаром «АТБ» сплатила частину боргу, але все одно залишилася винна понад п’ять мільйонів гривень. Тому на компанію подали в суд по поверненні заборгованості. На даний момент судовий процес триває. Компанія «Камянка Глобал Уайт» займається виробництвом вин. Також вона продає і розробляє власні бренди алкогольних напоїв. Нагадаємо, власники мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» не повертають борг Фонду гарантування вкладів фізосіб. Магазин заборгував Фонду суму в 4,013 мільйонів гривень.

Крім того, в Єдиному реєстрі судових рішень можна знайти десятки позовів з боку постачальників товарів і послуг, з якими компанія «АТБ-Маркет» не вважає за потрібне розраховуватися. Чимало й тих, кому АТБ платить із запізненням більше року.

Так, товариство з обмеженою відповідальністю «Беседер груп» звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовом про стягнення 1 002 268, 97 грн за неналежне виконання умов договору.

Популярні новини зараз
Пенсії пропонують підняти на 60%: щоб більше не перебиватися копійками Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках
Показати ще

Раніше Господарський суд Чернігівської області на початку квітня 2018 року також виніс вирок на користь заявника – Ніжинського хлібо-булочних комбінату. «АТБ» не розрахувався з комбінатом за поставлений в його маркети хліб на суму 46,9 тисяч гривень.


Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.