Низькі темпи економічного зростання України є свідченням неефективної політики із боку держави. Про це заявив глава політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу ЗІК.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Треба розуміти, що Всесвітній економічний форум в Давосі – це майданчик для різного роду перемовин. Однак, Давос – це взагалі економічний форум, де збираються головні двигуни економіки світу і кажуть про світові тренди на наступний рік, як розвивається економіка країни, і де місце тих чи інших країн. І надзвичайно важливо, що Україна сьогодні 47-ма в світі серед країн, що розвиваються, тобто ми майже в хвості" , – заявив Андрій Ніколаєнко.
Глава партії "ОСНОВА" також зазначив, що непотрібно списувати відсутність реальних економічних здобутків лише на російську агресію, оскільки чимало країн розвивають свою економіку в не менш важких умовах.
"На превеликий жаль, наша влада не розуміє, що світ рухається в одному напрямку, а ми топчемось на місці. Можна було б списувати це на агресію Росії, але вибачте, велика кількість країн, які знаходяться в не менш складних ситуаціях: Грузія – в неї теж є проблеми територіальні і теж напруження з сусідами, її економічні показники виросли на 7,5%, а в України впали на 6,8%. В Ізраїлю аналогічний показник виріс на 4%, хоча у них постійно терористичні акти" , – додав Андрій Ніколаєнко.
Крім того, глава партії "ОСНОВА" наголосив на тому, що подібна, неефективна політика української влади призводить до того, що світ починає сприймати нашу державу як сировинний придаток.
"Минулий Всесвітній економічний форум в Давосі був присвячений індустріалізації. Світ дивиться в майбутнє, а наша влада знову каже про якісь дурниці, про щось містечкове, коли світ рухається в іншому напрямку. Влада не розуміє, що для забезпечення високого рівня життя українців наша держава має бути успішною країною, а не сировинним придатком. І те, що сказав колишній віце-президент США Джозеф Байден, про те, що в Україні відбувається регрес боротьби з корупцією, також є свідченням того, що нас світ починає сприймати виключно як сировинний придаток", – констатував Андрій Ніколаєнко.