Росія планує відновити поромне сполучення між анексованим Кримом та Туреччиною.

Про це розповів гендиректор держпідприємства "Кримські морські порти" Олексій Волков.

Так, керівник підприємства заявив, що відповідне сполучення запрацює вже восени.

"Провели зустріч з експедиторами, судновласниками щодо початку роботи прямої автопоромної лінії Туреччина - Крим - Туреччина ... Час, коли запустимо, вважаю, буде восени", - заявив він.

Волков зазначає, що пором, найімовірніше, буде ходити з Керченського порту. Який турецький порт їх прийматиме поки невідомо.

"Порти і служби готові. Надано комфортні умови майбутньої співпраці. Чекаємо рішення партнерів і підписання договору", - підкреслив він.

Популярні новини зараз
Летальність приблизно 52%: ВООЗ застеріг про спалах небезпечного вірусу Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову
Показати ще

Гендиректор "Кримських портів" також заявив, що поки пороми будуть використовувати для перевезення товарів, але в 2019 році хочуть відновити і пасажирське морське сполучення.

Разом з тим варто відзначити, що схоже відпочинок для українців в Туреччині може стати останнім цього року, навряд чи туристи захоч витрачати шалені гроші, які не вартують тієї відпустки. А все тому, що турецькі оператори вважають, що система "все включено" не виправдовує очікувань та потрібно запропонувати альтернативу.

За словами Кавалоглу, туристам мають намір запропонувати більше розваг.

"Туристи не хочуть виходити за стіни готелів. Дія даної системи потрібно обмежити, створити можливості для відвідування не тільки історичних і культурних пам’яток Туреччини, а й різного роду тематичних парків розваг. Потрібно дати туристам можливість побачити те, чого вони більше ніде не побачать", – зазначив він.

Раніше представник групи туркомпаній заявляв про те, що їхня країна скоро збирається задерти планку доходів від туризму до рівня в 50 мільярдів доларів, що допоможе подолати дефіцит поточного рахунку країни.

Додамо, в окупований Крим приїжджають росіяни, які просто шоковані обслуговуванням. Туристи масово скаржаться на місцевий сервіс та ціни. А підприємці у свою чергу – на провальний курортний сезон та практично банкрутство.

Крім того варто зазначити, що валюта однією з найпопулярніших в Україні туристичних країн - Туреччини - останнім часом б'є рекорди за темпами економічного падіння. За оцінками експертів, турецька ліра вже вийшла на друге місце в світі по девальвації за 2018 рік і, судячи з усього, це лише початок.

Такі негативні показники на сьогодні демонструє хіба що економіка Венесуели, яку просто поглинула криза.

Падіння ж турецької національної валюти пов'язують з санкціями США. Відносини між цими кранами давно досить натягнуті.

Екс посол України у Туреччині Сергій Корсунський про падіння турецької ліри

Нагадаємо, Ердоган натиснув на болюче місце Трампа.

Як повідомляв "Знай.ua", Ердоган погрожує США новими друзями.

Також "Знай.ua" писав, як криза в Росії зачепить нас.