Кишенькові мільйонери: походження космічних премій чиновників

поділитись

0

0

Кожен із восьми чиновників за червень місяць отримав чималі винагороди: від 1 до 7 мільйонів гривень

Далеко не кожен звичайний українець може розраховувати на премію від роботодавця – так звана "тринадцята зарплата" чи надбавка у кілька сотень гривень часто вважаються мало не розкішшю. Проте, деяким чиновникам цього не зрозуміти, як наприклад у Міністерстві юстиції.

Про це йдеться у розслідуванні Bihus.info.

Їхні винагороди вимірюються в мільйонному еквіваленті, більш того – мають сумнівну направленість, хоча й виділяються із державного бюджету, тобто безпосередньо із кишені платників податків.

Відомство, яке в принципі повинно було не допускати проявів корупції всіма силами, дозволяє кільком виконавцям (Андрію Назаровцю та Максиму Борейко) видати довіреність з правом зняти кошти частково із рахунків. Належать вони, як виявилося, чоловіку на ім'я Микола Лисенко, який невідомо яким чином відноситься до міністерства.

Документи оформлені в один день на одну й ту саму людину, і навіть завірені в одного й то ж нотаріуса. Назаровцю перерахували загалом до 14 мільйонів гривень винагороди (із 710 мільйонів боргу "Укрзалізниці", - ред.). Чому підписав довіреність на нікому не відомого чоловіка, пояснити не зміг. А потім випадково обмовився, що нібито просто хотів швидше зняти кошти, тому що "згорять у банку" – обслуговував рахунки Райффайзен Банк Аваль.

Борейко ж виписав довіреність на суму трохи менше мільйона, теж на Лисенка. Зовсім скоро із міністерства його звільнили, але дані в декларації нікуди не поділися. По телефону уточнив: про чоловіка, на якого підписані документи, нічого не знав – дивно, як посадовці можуть довірити такі кошти людині, яку вперше бачать, або не бачили ніколи.

Слід відзначити, що кожен із восьми чиновників Міністерства юстиції за червень місяць отримав чималі винагороди: від 1 до 7 мільйонів гривень.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українців обурили величезні суми преміальних чиновників Міністерства юстиції.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Міністерство юстиції, премії, чиновники
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Гроші спрямують на різні потреби
0
0
23:20 22.11.2017
Незабаром приймуть рішення
0
0
23:10 22.11.2017
В найближчому оточенні ватажка "ЛНР" готуються "чистки"
0
0
21:03 22.11.2017