Співголова фракції Лівої партії в бундестазі Сара Вагенкхнет закликала покінчити з "льодовиковим періодом" у відносинах з Росією.

Про це вона заявила в інтерв'ю виданню Neue Osnabrücker Zeitung. "В інтересах Європи йти назустріч один одному і говорити про те, як можна домогтися безпеки і роззброєння. Санкції в першу чергу наносять шкоду європейським і німецьким компаніям. Так що в наших інтересах їх скасувати", - зазначила політик.


Однак при цьому, за її словами, Берлін повинен продовжувати виступати проти анексії Криму з Росією.
Вагенкхет зазначила, що США витратили $5 млрд, щоб "повалити проросійський уряд в Україні".

"При цьому країна досі має намір вступити в НАТО. Всі знали, що Росія не буде чекати, коли військова база в Криму опиниться на території НАТО", - резюмувала депутат.

"Знай.uа" нагадує, що президент РФ Володимир Путін обурений затриманням в Києві керівника російського інформагентства "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, якого Росія настійно вимагає звільнити.

Популярні новини зараз
МСЕК хочуть розпустити: українцям з інвалідністю готують нові правила Пенсіонерам платитимуть додаткові 2400 грн щомісяця: як скористатися новою програмою ТЦК посилюють правила перевірок військовозобов'язаних 211 гривень за куб: українцям готують новий тарифний "сюрприз"
Показати ще

Зокрема, президент РФ відверто обурився затримання керівника інформаційного агентства, адже він, за словами Путіна, займався своїми прямими обов'язками.

"Це взагалі безпрецедентна річ. Людини намагаються звинуватити у державній зраді за те, що вона працювала публічно і виконувала свої професійні обов'язки. Я такого давно не бачив, не пам'ятаю. Ми (у переговорах з Меркель) торкнулися цієї теми, як і інших проблем, з якими ми стикаємося в Україні, але я б не хотів сьогодні вдаватися в деталі", - сказав Путін.

Також нагадуємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін зустрілися в Сочі, щоб обговорити України, а саме: газопровід Північний потік-2, конфлікт на Донбасі та миротворчу місію ООН.

Питання реалізації Північного потоку-2 гостро стоїть для України, яка може втратити прибутки від транзиту газу по своїй території. Напередодні візиту Меркель до Путіна міністр економіки ФРН літав в Україні та Москви з цього питання.