Попри мільйонні суми в деклараціях, елітні автопарки та нерухомість в кращих районах столиці народні обранці, не соромляться отримувати кошти з бюджету на власні потреби.

Причини в кожного різні: комусь треба на поїздки, іншим – на житло. Коли вся країна намагається заощаджувати навіть на найбільш необхідному, державні видатки слугам народу перевалили за відмітку у 40 мільйонів гривень, про що йдеться у сюжеті ТСН.

"Це перераховує Верховна Рада державному підприємству готель "Київ" за наше розташування там. Так, можна відмовитися і жити на вокзалі у Києві", - пояснив Максим Бурбак, який вже два скликання поспіль компенсує собі оренду державним ресурсом.

Не має власного житла й Дмитро Лінько (принаймні, так стверджує сам), тому оселився в Голосіївському районі Києва також на отримані з бюджету гроші.

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня За безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів
Показати ще

Депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук також бідкається та "бідність" – мовляв, тому й звернувся за пільгами. Хоча в декларації прибутки перевищують 100 тисяч доларів.

" А знаєте, скільки я витратив на лікування? Четверта операція", - сказав дещо знервовано політик і більше не захотів спілкуватися ні з ким на цю тему.

Схожа ситуація і в Олексія Скрипника – мільйонів у нього ніби й немає, але от дивним чином знайшлося BMW:

"BMW коштувало 60 тисяч доларів. Це не є щось таке неймовірне, що можна собі не купити. Я беру компенсацію за житло, тому що вважаю, що держава мала би повністю забезпечувати депутатам їхню професійну діяльність. У тому числі виплачуючи дуже високу зарплату", - додав він.

Дивіться: держава повинна забезпечувати нас усім: депутати поскаржилися на брак коштів

Як повідомляв портал "Знай.ua", нардепи знайшли основний спосіб обійти декларацію.