Стало відомо, що для отримання громадянства Австрії необхідно інвестувати в її економіку 23,75 мільйона доларів. Таким чином, країна стала найдорожчою в складеному Bloomberg рейтингу держав, які продають громадянство.

Нагадаємо, що можливість придбати громадянство Австрії з'явилося в 1985 році. Податок на прибуток в україні становить 25%. На другому місці знаходиться Кіпр, громадянство якого можна отримати при інвестиції в економіку острова 2,375 мільйона доларів. Податок на прибуток тут становить 12,5%. Громадянство Мальти варто 1,065 мільйона доларів за податок на прибуток 35%.

У 2017 року іноземці отримали можливість придбати громадянство Туреччини. Для цього потрібно придбати в країні нерухомість на суму від одного мільйона доларів або перевести на банківський рахунок Туреччини не менше трьох мільйонів доларів протягом трьох років.

Популярні новини зараз
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

В острівних державах Сент-Люсія, Домініка та Антигуа і Барабуда вартість громадянства сама мінімальна і становить 100 тисяч доларів. У цих країнах, нарівні з Вануату, Сент-Кітс і Невісі, відсутній дохід від капіталу.

Bloomberg зазначає, що у восьми з десяти країн рейтингу діють офшорні зони. Глава консультує компанії з питань громадянства Henley&Partners Крістіан Келін пояснив, що головною причиною набуття іноземного громадянства є економічна стабільність країни, а не можливість ухилення від податків.

"Якщо у вас є яхта і два літаки, наступною стане мальтійська паспорт. Це завершальний символ статусу. У нас є клієнти, які просто колекціонують паспорти різних країн", — зазначив Келін.

Знай.uа нагадує, посол України в Лондоні Наталія Галибаренко заявила, що Великобританія поки не готова до впровадження безвізового режиму з Україною.

Також нагадаємо, Україна і Грузія домовилися про прискорення процесу введення поїздок між країнами з внутрішнім біометричним паспортам.