Російських пропагандистів спіймали на новому фейку

поділитись
Інформація про переїзд українського інженера до Китаю не зовсім відповідає дійсності

Китайська фірма CUSA, яка заявила про співпрацю українським інженером-суднобудівником Валерієм Бабичем, насправді виявилась китайсько-українським проектом.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

"Не вивчивши питання чи то з однією метою – дискредитувати Україну, але російські засоби пропаганди вже встигли написати про переїзд інженера суднобудівника радянських авіаносців до Китаю", - йдеться в повідомленні.

"При вивченні питання більш детально виявилось, що компанія CUSA, котру пропагандисти називали “НИИ Специального кораблестроения в Циндао” має повна назву China-Ukraine Special Ships Research and Design Academy CO.,LTD – спільна китайська-українська компанія з понад сотнею співробітників, 30 з яких це експерти з України", - відзначає портал.

Також виявилось, що основною продукцією комранії є обладнання для рибного фермерства, також на замовлення займаються проектуванням різного океанського та морського обладнання, а також кораблів.

На сторінці компанії у мережі linkedin вказується, що вона співпрацює з Академією наук провінції Шаньдун у Китаї та українським "Чорноморсуднопроект" яка базується у Миколаєві.

Сам же Валерій Бабич після виходу на пенсію продовжує писати статті про кораблебудування, зокрема і для китайського видання “Сучасні кораблі” яке видається в Пекіні, чим заслужив серйозний авторитет у місцевих фахівців.

Саме тому, коли місцеві журналісти виявили його фото на сайті місцевої компанії, це стало сенсацією.

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", Росія поступово почала виводити власне озброєння з окупованих територій – інформація про це неодноразово надходить із різних джерел.

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
фейк, російські ЗМІ, Валерій Бабич
Поліція вирішує, як кваліфікувати інцидент з лідеркою «Прогресивної соціалістичної партії України» Наталією Вітренко, яку облили кефіром праворадикали СІ4
0
0
09:53 27.04.2018
єдиною відмінністю між формулою Роттердам + і формулою Дюссельдорф + є енергоресурс, ціна на який визначається
0
0
09:15 27.04.2018
Міністр оборони України затвердив новий план
0
0
01:35 27.04.2018
МВФ продовжує наполягати на підвищенні ціни природного газу
0
0
21:10 26.04.2018
Політики-втікачі пригрозили Україні поверненням
0
0
20:32 26.04.2018