Народні обранці дуже часто дозволяють собі не з'являтися на робочому місті. Але деякі були присутні лише на кількох парламентських засіданнях з часу свого обрання.

"Комітет виборців України" визначив найбільш злісних прогульників серед депутатів за три роки роботи парламенту VІІІ скликання. Лідерами цього списку стали позафракційні народні обранці Дмитро Ярош, Андрій Білецький та Сергій Клюєв, а також представник "Опозиційного блоку" Михайло Добкін.

Із 27 листопада 2014 року по 1 листопада 2017 Рада збиралась на 351 пленарне засідання. Найменше їх відвідували: Ярош, Білецький, Клюєв, Михайло Добкін, Олександр Онищенко, Дмитро Добкін, В’ячеслав Богуслаєв, Віталій Чепинога, Юлія Льовочкіна та Костянтин Жеваго.

Згідно з даними письмової реєстрації, за три роки Ярош відвідав лише 4% засідань, Білецький – 7%, Клюєв – 11%, Михайло та Дмитро Добкіни – 15% та 19% відповідно, Онищенко – 16%, Богуслаєв з групи "Воля Народу" – 24%, представник "БПП" Чепинога – 24%, Льовочкіна з "Опоблоку" – 25%, та 27% - позафракційний Жеваго.

Популярні новини зараз
Нові тарифи залишать без заощаджень: як зміняться платіжки за вивіз сміття Пенсіонерів розчулили новиною: хто у червні отримає доплату 1500 грн Українцям знову заплатять 2200 гривень: шанс підготуватися до зими Додадуть 500 гривень: пенсіонерам обіцяють надбавку у червні
Показати ще

Частину пленарних засідань депутати пропустили з невідомих причин. У Яроша нарахували 292 засідання, у Білецького – 328, Клюєва – 310, у Михайла та Дмитра Добкіних – 293 та 286 відповідно, у Онищенко – 294, у Богуслаєва – 223, у Чепиноги– 250, у Льовочкіної – 162, у Жеваго – 255. Ці дані зібрали за три роки роботи парламенту

Але частина пропусків у парламентарів значиться, як об’єктивні причини - хвороба, відрядження, відпустка. Так, Ярош через хворобу пропустив 46 засідань Ради, Клюєв – 1, Михайло Добкін – 5, Богуслаєв – 42, Чепинога – 16. Льовочкіна через хворобу пропустила 46 засідань, 35 – через відрядження і 20 – через відпустку.

Статистику КВУ зібрав згідно з даними письмової реєстрації. Але електронна реєстрація показує, що у частини депутатів показники відвідувань є вищими. В Регламенті Верховної Ради зазначається, що визначальною все ж є саме письмова.

Депутати розповіли, що їх дратує в Верховній Раді

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, політики дуже активно реагують на критику в соцмережах на свою адресу. Часто неможливо передбачити їх реакцію.