Незважаючи на підвищення мінімальної зарплати та частковий прогрес в економіці, більше половини української молоді мріють назавжди виїхати за кордон.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТакі дані озвучила представник політичної партії "Основа" Катерина Вайдич.
Причини тому, як підкреслила політик, бувають різні: хтось шукає можливості отримати хорошу освіту, комусь на батьківщині не вистачає грошей і потрібна краща робота:
"Півтора місяці тому я провела для себе невелике дослідження. Його результати мене не просто вразили,скоріше за все шокували. Від 60 до 80% молодих українців хочуть виїхати жити за кордон. За останні 5 років, на 72% зріс показник вступу українців в іноземні ВНЗ. Близько 1% вважають, що вони домоглися успіху в Україні. Ще 43% думають, що не зможуть досягти кар’єрних висот в Україні", - зазначила вона.
За словами представника "Основи", мало хто сподівається придбати в Україні своє житло, а ще менше – вже володіють нерухомістю. Значні витрати йдуть на продукти та речі першої необхідності, тому про щось більше замислюються рідко:
"Близько 56% молоді вважають, що фінанси, якими вони розпоряджаються, йдуть на харчування і найнеобхідніші речі. Вони не можуть забезпечити себе відпочинком, сучасними гаджетами і так далі. 15% молодих українців мають своє житло. Приблизно 60% вважають, що не зможуть заробити на нього, навіть якщо будуть важко працювати", - наголосила Вайдич.
Як повідомляв портал "Знай.ua", поляки підрахували, скільки українців звернулися за посвідкою на проживання.