Президент США Дональд Трамп доручив Пентагону створити справжні космічні війська. Про це передає AP.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Якщо мова йде про захист Америки, просто недостатньо американської присутності в космосі. Нам необхідно володіти американським перевагою в космосі. Дуже важливо, що я тут для того, щоб доручити міністерству оборони Пентагону і негайно почати процес", — сказав Трамп.
Космічні війська, за словами Трампа, будуть окремим, але рівноправним родом військ армії США.
За його словами, США повинне бути лідером в космічному просторі. Він не хоче, щоб у їхній в гонці за космічний простір перемогли Росія чи Китай.
"Ми всі згодні, що космос — це область військових дій, і необхідно, щоб ми домінували в цій області і розширювали свій потенціал... Ми готові працювати з президентом і з конгресом, щоб забезпечити домінування в цій галузі", — сказав представник американського військового відомства.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", після оголошення в п'ятницю, 15 червня, президент США Дональдом Трампом про введення 25% мита на китайський імпорт, уряд Китаю за лічені години оголосив про введення тарифів у відповідь."Китай не бажає брати участь у торговельній війні. Однак у світлі недалекоглядного поведінки США Китаю доведеться відповісти жорстко і сильно, щоб захистити інтереси країни і її людей", - повідомили на сайті Міністерства комерції Китаю.
У міністерстві також нагадали про те, що Пекін і Вашингтон проводили серію переговорів, намагаючись усунути протиріччя і досягти вигідного для всіх сторін ситуації". "Ми дуже шкодуємо, що США проігнорували консенсус, якого ми досягли, і спровокували торгову війну", - зазначили в міністерстві комерції. У відомстві заявили, що такий крок "не тільки завдає шкоди двостороннім інтересам, але й підриває міжнародний торговий порядок", додавши, що досягнуті в ході консультацій домовленості з торгівлі втрачають силу.
Увечері в п'ятницю Китай оголосив про введення дзеркальних мит щодо 659 американських товарів, річний обсяг імпорту з США яких становить близько 50 мільярдів доларів, - повідомляє DW, посилаючись на інформагентство "Сіньхуа".
Також у відомстві торгового представника США Роберта Лайтхайзера уточнили, що перелік товарів, на який USTR може накласти санкції, становить 1 102. Мита на 818 китайських товарів на загальну суму 34 мільярди доларів набудуть чинності, починаючи з 6 липня. Коли ж вступлять в силу мита відносно ще 284 товарів на загальну суму 16 мільярдів доларів, буде оголошено додатково після консультацій.