“Профспілковий наступ” під вікнами Кабінету Міністрів “нагодував” землею картонну фігуру прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, протестуючи проти розпродажу українських земель. Про це повідомляє прес-служба Федерації незалежних профспілок України.

За словами голови організації Сергія Павленка, понад тисячу представників профспілкових організацій перекрили сьогодні вулицю Грушевського і вимагали від Кабміну продовжити мораторій на продаж землі.

“Сьогодні наші активісти дали Гройсману поїсти землі, щоправда, поки що лише картонному. Ця земля, яку ми сьогодні привезли міністрам, найбільше багатство країни. Нехай хоч подивляться на неї, тому що рішення вони приймають у своїх кабінетах, а не у селах разом із людьми. Ми вимагаємо продовжити мораторій на продаж землі!” – заявив Павленко.

Протестувальники прийшли на пікет з плакатами “Олігархів – у землю! А не землю олігархам”, “Продати землю іноземцю – продати Вітчизну”, “Борися за свою землю!” та іншими. Вони також переконані, що нинішній керівник Держгеокадастру має бути звільнений.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

“В.о. голови Держгеокадастру Олег Цвях – це людина Гройсмана, яка не робить нічого для того, щоб кадастр запрацював. Іноземці та українські агробарони вже чекають на те, щоб за безцінь скупити нашу землю. Сьогодні ніхто не знає, скільки коштує сотка землі, наприклад у Чернігівській і Рівненській областях. Як формувати ціну, що враховувати? Тому Україну просто банально шантажують кредитами, аби забрати землю за безцінь”, - переконаний Павленко.

Профспілки вимагали під КМУ провести повну інвентаризацію земельних ресурсів країни.

Дивіться: акція протесту, "Гройсмана" нагодували землею

“Рішення про земельні ресурси мають ухвалювати місцеві ради, а не корумповані столичні чиновники!” – резюмували учасники акції.

Як відомо, Світовий банк вимагає від уряду України ввести ринок землі до 2018 року.