Міністерство закордонних справ планує вивчити всі закордонні активи російської компанії "Газпром". Таке ж завдання українські представники дали і дипломатичним місіям.

Про це в ефірі українського телеканалу заявила заступник Павла Клімкіна Олена Зеркаль. "Ми вже дали завдання нашим дипломатичним місіям провести ґрунтовний аналіз: звернутися до всіх реєстрів, до всіх відкритих баз даних для того, щоб дізнатися - де, що є у "Газпрому", - сказала чиновниця.

"Нафтогаз" також працює з юридичними компаніями-агентами, які розбираються в питаннях арешту і конфіскації активів", - підкреслила Зеркаль.

Дивіться інтерв'ю Олени Зеркаль


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що ціна на газ для українського населення вже до кінця березня зросте від 8% до 62% (залежить від того, як уряд змінить формулу розрахунку тарифу на газ і чи буде взагалі її змінювати).

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

Український Мін'юст почав опис майна скандальної російської компанії Газпром в Україні. У дохід загального фонду державного бюджету України планується стягнути 171 931 854 000 гривен, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляється на офіційному сайті уряду.

Також ми писали про те, що заява російських представників про розрив попередніх домовленостей прозвучала тому, що "Газпром" з тріском програв позови в Стокгольмському суді, а це практично ляпас від України.

До слова, європейські політики відреагували на ці слова і висловили заклопотаність, що межує з роздратуванням: замість того, щоб налагоджувати загальноєвропейські зв'язки, Росія влаштовує справжній цирк. Офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт заявив, що стокгольмський суд виніс два рішення з цієї справи одне в грудні, друге в лютому. Офіційний Берлін впевнений: обидві сторони зараз повинні займатися виконанням цих рішень, щоб нічиї права не порушувалися і на саботувалися обов'язки.